Giresunlular Tuzla’da Coştu!

Tuzla Belediyesi'nin düzenlediği ve Mavi Karadeniz Televizyonu'ndan canlı olarak yayınlanan ''Tuzla’dan Anadolu'ya'' programının bu haftaki konuğu Giresunlular oldu.

giresun_gecesiTuzla Belediyesi Nikah Sarayı ve Kültür Merkezi'nde dün gece gerçekleştirilen Tuzla Giresunlular Gecesi'ne Tuzlalılar büyük ilgi gösterdi. Programa Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, eşi Fatma Yazıcı ile birlikte katılırken, Başkan Yardımcıları, Ahmet Çabuk ve Serhan Kural da gecede yerini aldı.

Yöresel halk oyunları ve yöresel sanatçıların seslendirdiği parçalarla eğlenen konuklar, programla memleket kokusu soludu. Giresun'un yöresel tatlarının da tanıtıldığı Tuzla'dan Anadolu'ya Giresunlular Gecesi, Mavi Karadeniz Televizyonu ve Tuzla Belediyesi'nin internet televizyonu Tuzlaweb.tv'den de canlı olarak yayınlandı.

Umutbükü Köyü Derneğimiz  ve Yönetim kurulumuz da geceye katılımda bulundular.

 

Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>